Jedną z najlepszych metod gruntownej dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów jest ozonowanie. Pozwala ono w bezpiecznie i w naturalny sposób pozbyć się wszelkich grzybów, pleśni, a także drobnoustrojów chorobotwórczych. Pozwala także na szybką neutralizację nieprzyjemnych zapachów zalegających w pomieszczeniu. Klienci decydują się na tą metodę oczyszczania swoich domów, biur czy samochodów ze względu na jej wysoką skuteczność (ozon jest gazem, dociera we wszystkie zakamarki) oraz naturalność – gaz ten jest całkowicie naturalny – powstaje w trakcie każdej burzy i jest efektem wyładowań elektrycznych w powietrzu.

Ozonowanie biur Bemowo

Ozonowanie, w przeciwieństwie do usług świadczonych przez tradycyjne firmy sprzątające, jest metodą niezawodną, szybką oraz powtarzalną – każde właściwie wykonane ozonowanie daje taki sam efekt – perfekcyjną czystość oraz świeży zapach. Cechy te są ważne zwłaszcza w miejscach z ciągłą wymianą osób w nich przebywających. Ozonowanie biura pozwala w łatwy sposób pozbyć się drobnoustrojów oraz alergenów, także z miejsc tak niedostępnych jak kanały wentylacyjne.

Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej

Obiekty użyteczności publicznej wymagają szczególnej dbałości o czystość ze względu na zwiększoną szansę pojawienia się tam niebezpiecznych wirusów czy bakterii. Z tego powodu ozonowanie świetnie sprawdzi się w takich miejscach takich jak hotele, szkoły, restauracje, czy choćby znajdujący się na Bemowie Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów w Bemowie

Ozonowanie klimatyzacji w samochodzie – zapewne większość z nas właśnie z tym najbardziej kojarzy ten wyjątkowy gaz. Jednak ozon świetnie sprawdzi się również do odkażania całego samochodu – dotrze w każde zagięcie fotela, zdezynfekuje każdy milimetr kierownicy. Usunie także przykre zapachy, takie jak dym papierosowy czy zapachy po przewozie rozpuszczalników lub farb. A przecież im czystsze auto, tym większy komfort jazdy dla kierowcy i pasażerów.

Ozonowanie hal i warsztatów - Bemowo

Warto zastanowić się również nad ozonowaniem warsztatów czy hal fabrycznych – miejsc wykorzystania substancji o intensywnych zapachach. Ozon świetnie sobie z nimi poradzi, likwidując też inny problem związany z substancjami, które mogą zawieszać się w powietrzu – niektóre z nich mogą prowadzić do podrażnień oczu czy dróg oddechowych.

Ozonowanie jest więc kompleksowym rozwiązaniem łączącym w sobie silne właściwości odkażające, neutralizację zapachów oraz całkowite bezpieczeństwo przy jego prawidłowym wykorzystaniu.

 

Tagi : ozonowanie Bemowo, ozonowanie cennik Bemowo, ozonowanie cennik Warszawa Bemowo, ozonowanie mieszkania Bemowo, ozonowanie mieszkania cena Bemowo, ozonowanie mieszkania cena Warszawa Bemowo, ozonowanie mieszkania Warszawa Bemowo, ozonowanie pomieszczeń Bemowo, ozonowanie pomieszczeń cennik Bemowo, ozonowanie pomieszczeń cennik Warszawa Bemowo, ozonowanie pomieszczeń Warszawa Bemowo

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.