Ozonowanie to skuteczna metoda pozwalająca pozbyć się z pomieszczeń i przedmiotów wszelkich bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i różnego rodzaju alergenów. Ponadto, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, takie jak m.in. dym tytoniowy, spalenizna, zapachy odzwierzęce. Potrafi dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Dzięki temu, iż jest to metoda ekologiczna i dająca korzyści zdrowotne, klienci chętnie decydują się na tę metodę zarówno w biurach, jak i w prywatnych domach oraz pojazdach.

Ozonowanie biur Białołęka

Usługi firm sprzątających, obejmujące m.in. odkurzanie, mycie podłóg i utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, pozwalają jedynie na powierzchowne zachowanie ładu w biurze. W miejscach, gdzie rotacja osób jest duża i często odwiedzają je osoby z zewnątrz, niezbędne jest regularne pozbycie się drobnoustrojów i alergenów. Również w klimatyzatorach namnażają się szkodliwe grzyby i bakterie. Świetnym rozwiązaniem dla dokładnej dezynfekcji przestrzeni biurowych jest ozonowanie. Wnika do przewodów wentylacyjnych, oczyszcza powierzchnie i eliminuje przykre zapachy.

Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej

Odwiedzanie obiektów z dużą rotacją różnych osób, np. banki, szkoły, urzędy, hotele czy siłownie, niosą za sobą duże ryzyko kontaktu z wszelkimi bakteriami i wirusami, dlatego też wymagają one szczególnej dbałości o czystość. Zwłaszcza w placówkach medycznych przywiązywanie wagi do sterylności sprzętu i pomieszczeń jest sprawą nadrzędną.
Ozon dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzi się do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej. Nie przynosi negatywnych skutków dla człowieka, a jest w stanie dotrzeć wszędzie, z dużą skutecznością.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów na Białołęce

Wnętrza pojazdów to jedne z najchętniej ozonowanych powierzchni. W ten sposób można pozbyć się bakterii i grzybów z układu klimatyzacji i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, które zdążyły już wniknąć w tapicerkę oraz plastikowe elementy. Przewożenie zwierząt, rozpuszczalników czy farb nie musi oznaczać nieprzyjemnych kolejnych podróży. Czystość w aucie to nie tylko komfort dla kierowcy i pasażerów, lecz także pozytywny wpływ na zdrowie.

Ozonowanie hal i warsztatów - Białołęka

Metoda ozonowania nie tylko doskonale dezynfekuje powierzchnie - neutralizuje również zapachy. Ta właściwość przydatna może być szczególnie w warsztatach samochodowych czy na halach produkcyjnych, czyli w miejscach, w których używa się smarów, rozpuszczalników, farb i innych substancji. Niektóre z nich mogą prowadzić również do podrażnień oczu i gardła - i z tym poradzi sobie ozon, zwalczając dzięki swoim aktywnym cząsteczkom ich negatywne właściwości.

Tagi : ozonowanie Białołęka, ozonowanie cennik Białołęka, ozonowanie cennik Warszawa Białołęka, ozonowanie mieszkania Białołęka, ozonowanie mieszkania cena Białołęka, ozonowanie mieszkania cena Warszawa Białołęka, ozonowanie mieszkania Warszawa Białołęka, ozonowanie pomieszczeń Białołęka, ozonowanie pomieszczeń cennik Białołęka, ozonowanie pomieszczeń cennik Warszawa Białołęka, ozonowanie pomieszczeń Warszawa Białołęka

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.