Ozonowanie Bielany

Ozonowanie to bardzo bezpieczna, naturalna i skuteczna metoda walki z wirusami, pleśniami, grzybami, roztoczami i alergenami. Dezynfekując ozonem pomieszczenia można pozbyć się niechcianych zapachów takich jak stęchlizna czy dym papierosowy. Ozon nie pozostawia żadnych śladów, ani szkodliwych resztek. Po ozonowania czujemy świeży zapach i łatwość w oddychaniu. Ozonowanie sypialni ułatwia zasypianie eliminując z powietrza wszystkich nieproszonych „gości” takich jak roztocza, grzyby, pleśnie, alergeny. Ozonowanie auta poprawi stan naszej wentylacji i klimatyzacji, a zapach we wnętrzu przypomni „nowość z salonu”.

Ozonowanie biur Bielany

Biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele godzin. Często jest to miejsce klimatyzowane bez możliwości otwierania okien. Nie wszystkie powierzchnie można umyć lub przetrzeć. Wykładziny dywanowe pokrywające podłogi często kumulują roztocza, pleśnie, grzyby i inne alergeny, które mimo odkurzania ciągle tam pozostają. Segregatory z dokumentami, klawiatury, wertykale, żaluzje są „zbieraczami nieproszonych lokatorów”. Ozonowanie w biurze świetnie rozprawi się ze wszystkimi tym zagrożeniami. Dezynfekcja ozonem to ekologiczna, zupełnie bezpieczna i w pełni skuteczna metoda na walkę z wirusami i innymi zagrożeniami dla naszego zdrowia.

Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej Bielany

Do miejsc często odwiedzanych przez dużą liczbę osób w ciągu dnia zaliczamy urzędy, sklepy, siłownie, hotele, banki, szkoły, przedszkola, salony urody, miejsca ochrony zdrowia i wiele innych. Liczne wejścia różnych osób do pomieszczeń takich obiektów zwiększają niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii i innych zagrożeń dla naszego zdrowia. Dezynfekcja ozonem, bezpieczna, ekologiczna i bardzo skuteczna metoda zwalczania wirusów i alergenów, jest wspaniałym orężem jaki mamy do dyspozycji w walce o nasze zdrowie.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów na Bielanach.

Samochód to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, nie myśląc o zagrożeniach kryjących się w zakamarkach naszego środka transportu. Wentylacja i klimatyzacja nie czyszczone regularnie mogą stać się siedliskiem wirusów, grzybów i pleśni, które wdychamy podczas jazdy. Często w aucie jest zapach, który nas drażni i chcemy się go pozbyć. Czyszczenie samochodu ozonem jest naturalnym, pełni ekologicznym i skutecznym zabiegiem w ochronie naszego zdrowia. Są też przedmioty, których z różnych powodów nie możemy umyć czy uprać. Są to kaski, rękawice, ochraniacze, buty skórzane i różne akcesoria do uprawiania pasji lub sportu. Ozon jest niezastąpiony, aby przywrócić czystość i świeżość tych przedmiotów. Aktywny atom tlenu wnikając w niedostępne zakamarki skutecznie niszczy nie tylko obce zapachy, ale także wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i alergeny, których nie chcemy na naszych sprzętach.

Ozonowanie warsztatów i hal Bielany

W warsztatach, lakierniach, halach produkcyjnych często towarzyszy nam nieprzyjemny, gryzący zapach, którego przez zwykłe sprzątanie nie można się pozbyć. Ozon jest naturalnym, bezpiecznym i bardzo skutecznym środkiem, który świetnie sobie poradzi w walce z przykrymi wyziewami.

 

Tagi : ozonowanie Bielany, ozonowanie cennik Bielany, ozonowanie cennik Warszawa Bielany, ozonowanie mieszkania Bielany, ozonowanie mieszkania cena Bielany, ozonowanie mieszkania cena Warszawa Bielany, ozonowanie mieszkania Warszawa Bielany, ozonowanie pomieszczeń Bielany, ozonowanie pomieszczeń cennik Bielany, ozonowanie pomieszczeń cennik Warszawa Bielany, ozonowanie pomieszczeń Warszawa Bielany

 

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.