Ozonowanie jest procesem oczyszczania powietrza, w którym wykorzystuje się ozon- cząsteczkę złożoną z trzech atomów tlenu, mającą zdolność wnikania i rozrywania od środka większych organizmów, takich jak wirusy czy bakterie. Jest to proces naturalny, nie pozostawiający po sobie żadnych odpadów czy chemikaliów. Dodatkowo właściwie przeprowadzony nie niszczy żadnych sprzętów, stanowi jedynie zagrożenie dla roślin i zwierząt, które powinno się wynieść z mieszkania.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów w Legionowie

Ozonowanie samochodów jest praktyką dość powszechną. Pozwala ona na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, niemożliwych do pozbycia się w innym sposób. Dodatkowo oczyszczony zostanie układ wentylacyjny z osadzających się tam bakterii oraz grzybów. Zabieg ten znacznie poprawi komfort jazdy. Oprócz samochodów ozonowanie można przeprowadzić na innych przedmiotach, które ciężko się pierze, a wymagają oczyszczenia, takie jak np. kaski, śpiwory czy kurtki.

Ozonowanie mieszkań w Legionowie

Legionowo jest miastem z dużą ilością osiedli mieszkaniowych, dlatego ozonowanie opłacalne jest również w mieszkaniach czy domach. Często zamawiany jest w celu usunięcia niechcianych zapachów oraz ich przyczyny. Wiele zleceń dotyczy mieszkań po remontach, spaleniach, zalaniach, chemicznych opryskach i podobnych. Ozonowanie przydatne jest również po kwarantannie czy w przypadku przeziębień. Proces ten również może zmniejszyć liczbę zachorowań na grypę. Ozonowana sypialnia wspomaga głębszy i spokojniejszy sen- dzięki oczyszczeniu powietrza człowiek głębiej oddycha, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia koszmarów. Oczyszczanie powietrza za pomocą ozonu polepsza komfort życia osobą z różnego rodzaju alergiami oraz ułatwia przejście przeziębień.

Ozonowanie przestrzeni publicznych oraz firm w Legionowie

W dobie COVID-19 przydatne w takich miejscach jest ozonowanie w celu dokładnego odkażenia. W przypadku wystąpienia u jednego z klientów lub pracowników zakażenia koronawirusem niezbędna jest kwarantanna i zwykle odkażenie. Ozonowanie przeprowadzone pod dobrym stężeniem daje prawne bezpieczeństwo dla właścicieli różnych firm orz pozwala pewniej prowadzić działalność biznesową. Przestrzenie publiczne nawet przed epidemią były siedliskiem zarazków i bakterii, przez co obiekty takie jak domy kultury czy siłownie powinny być odkażane dokładnie i za pomocą bezpiecznych dla człowieka substancji. Dostający się do wszystkich zakamarków, występujący naturalnie w przyrodzie ozon nadaje się do tego zdecydowanie bardziej niż chemiczne środki czystości.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.