Ozonowanie jest skuteczną metodą usuwania drobnoustrojów (bakterii i wirusów), alergenów, pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów (dymu papierosowego, spalenizny, odoru odzwierzęcego). Gwarantuje skrupulatną dezynfekcję pomieszczeń i przedmiotów, w tym przestrzeni trudno dostępnych, bez wykorzystywania innych środków chemicznych. Ponadto niesie ze sobą korzyści zdrowotne. Jest ekologiczną metodą oczyszczania, chętnie stosowaną w w miejscach ogólnodostępnych (biura) oraz prywatnych (domy, pojazdy).

Ozonowanie biur — Mokotów

Usługi oferowane przez firmy sprzątające nie zapewniają pełnej sterylności w biurach, chociażby tych znajdujących się np. w Mordorze przy ulicy Domaniewskiej. Mycie podłóg lub odkurzanie utrzymują jedynie powierzchowną czystość. Przestrzenie publiczne, w których stale przebywają różne osoby, wymagają regularnej i rzetelnej dezynfekcji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów chorobotwórczych i alergenów. Szkodliwe dla zdrowia grzyby i bakterie szczególnie łatwo namnażają się w klimatyzatorach. Wygodnym rozwiązaniem dla biur jest ozonowanie, które dokładnie oczyszcza wszelkie powierzchnie, w tym kanały wentylacyjne, a także eliminuje niepożądane zapachy.

Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej — Mokotów

W obiektach, takich jak: placówki edukacyjne i medyczne, banki, urzędy, centra handlowe (np. Galeria Mokotów), na co dzień przebywa duża ilość osób z różnych okolic i środowisk. W tego typu przestrzeniach publicznych wyjątkowo łatwo rozprzestrzeniają się rozmaite bakterie i wirusy. Z tego powodu warto szczególnie zadbać o zapewnienie na ich obszarze całkowitej sterylności, co umożliwiają właściwości ozonu. Ozonowanie jest skuteczną i bezpieczną dla zdrowia metodą dezynfekcji budynków użyteczności publicznej. Eliminuje szkodliwe drobnoustroje i inne zanieczyszczenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów — Mokotów

Ozonowanie świetnie nadaje się do dezynfekcji wnętrz samochodów i innych pojazdów. Pozwala oczyścić układ klimatyzacji z powstających tam grzybów i bakterii, a także pozbyć się przykrych zapachów z tapicerki i plastikowych elementów. Dzięki ozonowaniu przewożenie zwierząt oraz substancji, takich jak farby czy rozpuszczalniki, nie wiąże się z dyskomfortem przy następnych podróżach. Czystość pojazdu zapewnia kierowcy i pasażerom komfort podczas jazdy, a ponadto korzystnie wpływa na zdrowie.

Ozonowanie hal i warsztatów — Mokotów

Ozonowanie świetnie dezynfekuje pomieszczenia i powierzchnie, a także neutralizuje drażniące i nieprzyjemne zapachy. Właściwości ozonu są chętnie wykorzystywane na halach produkcyjnych oraz w warsztatach samochodowych, gdzie często stosuje się różnego rodzaju smary, farby i rozpuszczalniki. Substancje te mogą negatywnie wpływać na zdrowie, uszkadzając oczy i gardło. Aktywne cząsteczki ozonu zapobiegają wszelkim podrażnieniom, redukując przykry zapach oraz eliminując szkodliwe czynniki.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.