Ozonowanie to naturalna i skuteczna metoda oczyszczania, pozwalająca na pozbycie się z zamkniętych przestrzeni oraz przedmiotów codziennego użytku wszelkich wirusów, bakterii, grzybów, pleśni oraz alergenów. Pozwala także na zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, takich jak spalenizna czy dym tytoniowy. Bez problemu dociera nawet w ciężko dostępne miejsca, bez użycia tradycyjnych środków czyszczących. Jest to często wybierana przez klientów metoda oczyszczania zarówno prywatnych domów, jak i biur czy pojazdów ze względu na jej ekologiczny i bezpieczny charakter.

Ozonowanie biur - Ochota

Usługi nawet najlepszych firm sprzątających, pozwalają na usunięcie jedynie powierzchownych zanieczyszczeń takich jak kurz czy plamy. W miejscach, gdzie rotacja osób jest duża i często pojawiają się osoby z zewnątrz, niezbędne jest regularne pozbywanie się drobnoustrojów oraz alergenów. Również w klimatyzatorach namnażają się szkodliwe grzyby i bakterie. Idealnym sposobem na dokładną dezynfekcje przestrzeni biurowych jest ozonowanie. Ozon wnika do przewodów wentylacyjnych, oczyszcza powierzchnie i eliminuje przykre zapachy. Ozonowanie będzie świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zdezynfekować biuro w celu eliminacji ryzyka namnażania się wirusów oraz przygotowującym się do ponownego otwarcia biura po kwarantannie.

Ozonowanie budynków publicznych - Ochota

Miejsca takie jak urzędy, banki, teatry czy inne placówki kulturalne znajdujące się na Ochocie zawsze stwarzają większe zagrożenie kontaktu z niebezpiecznymi wisusami czy bakteriami ze względu na codzienne przemieszczanie się w tych miejscach dużej ilości ludzi, dlatego wymagają one zwiększonej uwagi w zakresie utrzymania czystości. Szczególnie istotne jest to w placówkach opieki zdrowotnej, gdzie sterylność pomieszczeń i przedmiotów jest kluczowa dla bezpieczeństwa pacjentów.

Ozonowanie pojazdów - Ochota

Ozonowanie samochodów to jedna z najpopularniejszych metod wykorzystania tego gazu. Ozon pozwoli w końcu uwolnić się od “wtopionych” w tapicerkę zapachów oraz oczyści i zdezynfekuje najtrudniejsze do dosięgnięcia zakamarki auta, w tym klimatyzację. Dzięki ozonowaniu, transport farb, rozpuszczalników czy nawet zwierząt nie będzie musiał odbierać przyjemności z jazdy autem przez zapachy utrzymujące się w pojeździe przez długi czas. Czysty samochód to więcej przyjemności z podróży zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów oraz szereg korzyści zdrowotnych. Ozonowanie będzie zbawiennym rozwiązaniem dla właścicieli taksówek którzy chcieliby zdezynfekować pojazdy w celu zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższego standardu świadczonych przez siebie usług.

Ozonowanie warsztatów i hal produkcyjnych - Ochota

Dzięki zdolnościom ozonu do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, nasze usługi sprawdzą się w warsztatach samochodowych oraz halach produkcyjnych. Często spotykane w takich miejscach smary czy rozpuszczalniki wydzielają bardzo nieprzyjemne zapachy prowadzące do podrażnień oczu oraz dróg oddechowych. Aktywne cząsteczki ozonu bez problemu poradzą sobie z tymi utrudnieniami

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.