Praga 

Ozonowanie to bezpieczna, naturalna i skuteczna metoda oczyszczania pomieszczeń i przedmiotów. Pozwala na pozbycie się z nich zarówno potencjalnie niebezpiecznych wirusów, pleśni, grzybów i różnego rodzaju alergenów, jak i nieprzyjemnych zapachów. W przeciwieństwie do innych metod oczyszczania, nie wiąże się z użyciem dodatkowych chemikaliów, ponieważ ozon to cząsteczka, która się składa tylko z trzech atomów tlenu i wnika w większe organizmy, niszcząc je w procesie utleniania. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca, więc skorzystać można z niej w dowolnych pomieszczeniach - w domach, biurach, pojazdach czy przestrzeniach publicznych.

Ozonowanie biur Praga

W biurach, powierzchowne sprzątanie, obejmujące m.in. odkurzanie czy mycie podłóg pozwala tylko na pozorne utrzymanie czystości. W pomieszczeniach, przez które dziennie przewija się tak wiele osób, warto skorzystać z ozonowania, które będzie w stanie dotrzeć w nawet najbardziej ukryte zakamarki. Oczyści ono klimatyzatory, w których rozwijać się mogą grzyby i bakterie, zapobiega rozwojowi pleśni, a także dokładnie dezynfekuje przestrzeń, co może okazać się niezwykle przydatne w przypadku zagrożenia zarażenia się chorobami takimi jak COVID-19. Przyczyni się też do zlikwidowania nieprzyjemnych zapachów, nie naruszając też stanu np. dokumentów. 

Ozonowanie pomieszczeń cennik Praga

Wszelkie tłoczne miejsca, takie jak urzędy, szkoły czy sklepy, ze względu na dużą rotację osób, niosą za sobą duże ryzyko kontaktu z wszelkimi bakteriami i wirusami. Jeszcze łatwiej o to zagrożenie w placówkach medycznych, takich jak praskie szpitale. Tam, gdzie najważniejsze jest, by dbać szczególną czystość, sprawdzi się ozonowanie. Nie wpływa ono negatywnie na człowieka, a jest w stanie zapewnić nam dezynfekcję i uwolnienie przestrzeni od zagrażających nam drobnoustrojów.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów Warszawa Praga 

Samochody i ich wnętrza również można poddać ozonowaniu, które sprawdzi się tam przy pozbywaniu się nieprzyjemnych zapachów (nie tylko z  tapicerki, ale z całości pojazdu, także plastikowych elementów) związanych np. z przewozem zwierząt. Przydatne może się też okazać przy dbaniu o czystość układu klimatyzacji, w którym mogą znajdować się grzyby czy bakterie. Odświeżenie samochodu zapewni większy komfort podróży, zarówno kierowcy, jak i pasażerom. 

Ozonowanie hal i warsztatów - Praga

Ozonowanie może zapewnić bezpieczeństwo także pracownikom warsztatów czy hal produkcyjnych. Zwalcza ono negatywne właściwości środków chemicznych takich jak farby, rozpuszczalniki czy kleje, które mogą działać drażniąco na oczy i gardło. Uwalnia też pomieszczenia od nieprzyjemnych zapachów z nimi związanymi.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.