Ozonowanie jest pewnym sposobem na oczyszczenie wszelkich pomieszczeń i przedmiotów  codziennego użytku z wirusów, bakterii, alergenów, pleśni i grzybów. Pomaga ono też w usunięciu z powierzchni zapachów pozostawionych po zwierzętach, dymie tytoniowym, czy spaleniźnie. Dociera we wszystkie, nawet najbardziej niedostępne miejsca, eliminując w ten sposób konieczność używania innych środków czyszczących. Cieszy się popularnością zarówno wśród właścicieli biur, jak i prywatnych domów na Rembertowie, jako że metoda ta przynosi korzyści zdrowotne, a do tego nie szkodzi środowisku.

Ozonowanie biur na Rembertowie

W pomieszczeniach, w których przebywa codziennie duża liczba osób, poważne zagrożenie stanowią liczne alergeny i drobnoustroje. Dlatego konieczna jest regularna dezynfekcja. Niestety tradycyjne metody utrzymywania czystości wykorzystywane przez firmy sprzątające (odkurzanie, zmywanie podłóg), nie są wystarczające, aby utrzymać czystość we wszystkich zakamarkach. Przykładem mogą być klimatyzatory, które są idealnym miejscem dla rozwoju bakterii i grzybów. Ozonowanie jest najlepszym rozwiązaniem, jako że wnika do przewodów wentylacyjnych i najskuteczniej neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie miejsc publicznych na Rembertowie;

W obiektach użyteczności publicznej - szkołach, urzędach, restauracjach, a zwłaszcza placówkach medycznych, utrzymanie czystości jest szczególnie ważne. Codzienna rotacja osób powoduje szybkie rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów. Idealnym rozwiązaniem jest ozon, którego właściwości pozwalają na dezynfekcję nawet tych trudno dostępnych powierzchni. Nie wpływa negatywnie na zdrowie i skutecznie chroni przed zarażeniem w miejscach publicznych

Ozonowanie samochodów na Rembertowie

Samochody naszych klientów są jednymi z najczęściej ozonowanych obiektów. Przewożenie zwierząt czy środków chemicznych powoduje długotrwałe osiadanie przykrych zapachów na tapicerce, a w układzie klimatyzacji mnożą się bakterie i grzyby. Wpływa to negatywnie nie tylko na komfort podróży, ale też na zdrowie kierowcy i pasażerów. Ozon efektywnie dezynfekuje wszystkie powierzchnie i usuwa uciążliwe zapachy.

Ozonowanie hal produkcyjnych na Rembertowie

Jedną z zalet ozonowania, poza skuteczną dezynfekcją powierzchni, jest neutralizowanie zapachów. Hale produkcyjne i warsztaty samochodowe to miejsca, gdzie używa się dużej ilości smarów i innych chemicznych substancji. Nieprzyjemne zapachy znacznie obniżają komfort pracy. Do tego niektóre rozpuszczalniki i farby mogą prowadzić do podrażnień błony śluzowej oczu, nosa i gardła. Na szczęście aktywne cząsteczki ozonu pozwalają na zwalczanie ich negatywnych właściwości.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.