Ozonowanie - efektywna metoda usuwania z wszelkich powierzchni bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i alergenów. W przeciwieństwie do chemicznych środków czyszczących, bez trudu dostaje się we wszystkie zakamarki i dokładnie dezynfekuje pomieszczenia, usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy, np. po papierosach lub zwierzętach. Do tego jest metodą ekologiczną i dobrze wpływa na zdrowie, więc jest chętnie używana zarówno w biurach, jak i domach prywatnych, a także w samochodach.

Ozonowanie biur na Targówku

Większość firm sprzątających oferuje tylko takie metody, jak odkurzanie lub mycie podłóg. Jednak nie są one wystarczające do utrzymania czystości w pomieszczeniach, w których przebywa dużo osób. Zwłaszcza jeśli odwiedza je wiele gości z zewnątrz, ważne jest dokładne pozbywanie się drobnoustrojów i alergenów. Problemem często są też szyby wentylacyjne i klimatyzatory, gdzie namnażają się grzyby i bakterie szkodzące zdrowiu. Dlatego dobrym wyborem jest ozonowanie - ozon dezynfekuje wszystkie powerzchnie, nawet te najmniej dostępne, a do tego neutralizuje zapachy.

Ozonowanie budynków publicznych na Targówku;

Kiedy odwiedzamy miejsca publiczne, narażamy się na kontakt z różnymi wirusami i bakteriami. Dotyczy to obiektów z dużą rotacją osób, takich jak urzędy, szkoły, hotele czy siłownie. Zwłaszcza w szpitalach i innych placówkach medycznych regularna dezynfekcja sprzętu i powierzchni jest niezbędna. Takie obiekty najlepiej oczyszcza ozonowanie - jest bezpieczne dla ludzi i dokładnie dezynfekuje całe pomieszczenia.

Ozonowanie pojazdów na Targówku

Klimatyzacja samochodowa to miejsce, w którym osiedla się dużo bakterii i grzybów. Do tego transport zwierząt, farb lub rozpuszczalników sprawia, że przykre zapachy wnikają w tapicerkę i plastikowe powierzchnie. Dlatego właśnie pojazdy są jednymi z najczęściej ozonowanych obiektów. Dzięki ozonowi możemy zneutralizować zapachy i skutecznie zdezynfekować nawet najbardziej niedostępne miejsca we wnętrzu naszego auta. Dzięki temu podróże nim będą na nowo przyjemne i nie będą niosły za sobą negatywnych skutków zdrowotnych.

Ozonowanie hal i warsztatów na Targówku

Poza dezynfekcją powierzchni, ozonowanie świetnie sprawdza się również jako sposób na usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli zarówno większych hal produkcyjnych na Targówku, jak i mniejszych warsztatów, na przykład samochodowych. Smary i chemiczne substancje nie tylko utrudniają pracę swoim zapachem, ale mogą też doprowadzić do podrażnienia oczu. Na szczęście ozon poradzi sobie z tym bez problemu, skutecznie neutralizując zapachy i zwalczając negatywne właściwości środków chemicznych.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.