eśli szukasz skutecznej i bezpiecznej metody pozbycia się z przedmiotów i pomieszczeń wirusów, bakterii, alergenów, a także grzybów czy pleśni, ozonowanie to coś, czym powinieneś się zainteresować. Metoda ta oferuje idealną dezynfekcję nawet najbardziej niedostępnych powierzchni Twojego domu, miejsca pracy czy samochodu bez użycia jakichkolwiek dodatkowych chemikaliów, a ponadto neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, takie jak spalenizna czy dym papierosowy. Warto zaznaczyć, że ozonowanie jest metodą ekologiczną i całkowicie naturalną – ozon jest gazem powstającym podczas wyładowań atmosferycznych w trakcie burzy. Proces ten, w mniejszej skali, wykorzystywany jest w ozonatorach.

Ozonowanie biur Ursus

Chyba każdy zgodzi się, że czystość w miejscu pracy do podstawa. Jednak odkurzanie czy mycie podłóg zapewnia tylko iluzję porządku. Ozon natomiast jest w stanie dotrzeć tam, gdzie żaden mop czy szczotka odkurzacza nie sięgnie. Takim miejscem jest na przykład wnętrze klimatyzatorów oraz przewody wentylacyjne – idealne miejsce do namnażania się szkodliwych drobnoustrojów, z którymi ozon sobie w mig poradzi.

Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej

Odwiedzanie obiektów użyteczności publicznej, takich jak urzędy, szkoły, restauracje czy siłownie, niosą ze sobą zwiększone ryzyko kontaktu z niebezpiecznymi wirusami i bakteriami, dlatego wymagają one regularnej dezynfekcji i dbałości o ich schludność. Ozonowanie jest doskonałą odpowiedzią na to zapotrzebowanie – dzięki swoim właściwościom ta metoda świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie czystość jest szczególnie ważna. Nie należy także martwić się o bezpieczeństwo tej metody – ozonowanie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka.

Ozonowanie samochodów i przedmiotów w Ursusie

Jeśli chcesz, żeby twój samochód wyglądał i pachniał jak tuż po wyjechaniu z salonu, ozonowanie również jest najlepszym wyborem. Ozon doskonale poradzi sobie z grzybami zalegającymi w układzie klimatyzacji czy przykrymi zapachami, które wsiąknęły głęboko w tapicerkę. Nie zapominajmy, że czystość w samochodzie przekłada się na przyjemniejszą podróż zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów.

Ozonowanie hal i warsztatów - Ursus

Jak wspominaliśmy, ozonowanie zwalcza także nieprzyjemne zapachy, które często pojawiają się w warsztatach czy halach fabrycznych, których na Ursusie jest sporo. Ponadto, ozon neutralizuje także zawieszone w powietrzu substancje drażniące gardło czy oczy osób w ich pobliżu.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.