Ozonowanie to bezpieczna, nietoksyczna metoda oczyszczania, która pozwala skutecznie pozbyć się z pomieszczeń i przedmiotów z wirusów, bakterii, a także alergenów. Usuwa nieprzyjemne zapachy, m.in. te związane z dymem papierosowym, pleśnią czy chemikaliami (np. farbami). Potrafi dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Z ozonowania skorzystać można zarówno w biurach, obiektach użyteczności publicznej, mieszkaniach, jak i samochodach, które ze względu na gęste zaludnienie Ursynowa bardzo narażone są na brud i chorobotwórcze drobnoustroje. 

Ozonowanie biur Ursynów - cennik.

Biura, ze względu na dużą rotację osób w nich przebywających, są miejscem szczególnie narażonym na zanieczyszczenia związane z alergenami czy mikroorganizmy chorobotwórcze. Powierzchowne sprzątanie powierzchni wspólnych nie jest jednak wystarczającym rozwiązaniem, by się ich pozbyć. Ozonowanie, ze względu na to, że nie wpływa negatywnie na dokumenty, a także umożliwia dogłębne oczyszczenie np. wentylatorów czy klimatyzatorów, sprawdzi się idealnie właśnie w takiej sytuacji. Pomoże przygotować miejsce na przyjęcie nowych pracowników czy na ich powrót do pracy po kwarantannie, a także np. po remoncie biura, dzięki czemu pozbędziemy się z otoczenia nieprzyjemnych zapachów związanych z farbami czy klejami. 

Ozonowanie pomieszczeń Ursynów

Ozonowanie tym bardziej sprawdzi się w miejscach o podwyższonym rygorze sanitarnym, takimi jak szpitale czy przychodnie, ponieważ w ozonowanym pomieszczeniu zarazki trudniej się namnażają. Warto z niego skorzystać też w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie przepływ ludzi jest największy, np. w urzędach, hotelach, czy siłowniach - nie brak przecież na Saskiej Kępie często odwiedzanych restauracji czy barów. Pomoże to zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, ponieważ mniej narażeni będziemy na zarażenie się wirusami czy bakteriami obecnymi w przestrzeni publicznej. 

Ozonowanie samochodu Ursynów Warszawa.

W samochodach ozon pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z tapicerek i wyczyścić układy klimatyzacji, a także pozbyć się ewentualnych zarodników pleśni. W przeciwieństwie do innych metod czyszczenia, ozon dociera wszędzie, dzięki czemu odświeżone będzie całe auto, a nie tylko jego fragmenty. Sprawi to, że podróże pojazdem zyskają na komforcie i będą przyjemniejsze, a także zdrowsze dla tych, którzy będą z nich korzystali. 

Ozonowanie Ursynów - hala produkcyjna.

Wykorzystanie ozonu w halach czy warsztatach produkcyjnych zapewni bezpieczeństwo i komfort pracownikom. Cząsteczki O3 skutecznie zwalczają negatywne właściwości substancji wykorzystywanych przy produkcji. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko podrażnień oczu i gardła w wyniku kontaktu z rozpuszczalnikami, farbami, czy smarami. 

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.