Ozonowanie to sposób na dezynfekcje i oczyszczanie naśladujący naturalny proces zachodzący na ziemi od milionów lat. Wykorzystuje ozon, który jest gazem powstającym w powietrzu podczas wyładowań elektrycznych. Pozwala na skuteczne oczyszczenie zamkniętych przestrzeni, pomieszczeń i przedmiotów znajdujących się w nich. Umożliwia pozbycie się wszelkich wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, alergenów, oraz neutralizacje nieprzyjemnych zapachów. Jest przy tym w stanie dotrzeć do nawet najbardziej niedostępnych w procesie zwyczajnego oczyszczania, zakamarków. Jest to proces w pełni bezpieczny i ekologiczny.

Ozonowanie biur - Włochy

Firmy oferujące usługi sprzątające są w stanie usunąć w procesie czyszczenia czy odkurzania  pomieszczeń jedynie powierzchowne zanieczyszczenia. Jednak tym, co może stanowić prawdziwe wyzwanie dla właścicieli biur, są wirusy, drobnoustroje, bakterie, czy pleśń zalegające w zakamarkach, na przykład w klimatyzacji. Ozonowanie będzie antidotum na ten problem. Warto zaznaczyć, że odkażanie ozonem nie jest szkodliwe dla papierów i dokumentów. Pozwoli ono odświeżyć, odkazić i usunąć nieprzyjemne zapachy z przestrzeni biurowej. Ozonowanie jest idealną propozycją dla właścicieli biur pragnących zadbać o odpowiednie standardy bezpieczeństwa w pomieszczeniu i zdezynfekować swoje biura po kwarantannie.

Ozonowanie budynków publicznych - Włochy

Placówki publiczne, między innymi urzędy, banki, sklepy czy siłownie licznie występujące na Włochach są miejscami większego ryzyka kontaktu z wirusami czy drobnoustrojami. Warto zadbać w nich o zwiększone przestrzeganie norm sanitarnych, ze względu na dużą ilość osób przebywających w nich każdego dnia. Niezwykle istotne jest to zwłaszcza w placówkach związanych z ochroną zdrowia.

Ozonowanie pojazdów - Włochy

Ozonowanie jest usługą która idealnie sprawdza się w pojazdach. Pomaga pozbyć się drobnoustrojów, zarazków, czy też kurzu, pleśni i grzybów tak często gromadzących się w zakamarkach klimatyzacji. Jest to jedno z najczęstszych zastosowań tego gazu. Dzięki ozonowaniu, transport farb, rozpuszczalników czy zwierząt nie będzie musiał odbierać przyjemności z jazdy autem przez zapachy utrzymujące się w nim przez długi czas. Czysty samochód to szereg korzyści zdrowotnych oraz gwarancja większego komfortu podczas jazdy. Ozonowanie jest szczególnie rekomendowane dla taksówkarzy, którzy chcą zadbać o pełne bezpieczeństwo świadczonych przez siebie usług.

Ozonowanie warsztatów i hal produkcyjnych - Włochy

Dzięki zdolnościom ozonu do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, nasze usługi kierujemy również do właścicieli warsztatów samochodowych oraz hal produkcyjnych. Używane w takich miejscach smary czy rozpuszczalniki wydzielają bardzo nieprzyjemne zapachy które prowadzą do podrażnień oczu oraz dróg oddechowych. Aktywne cząsteczki ozonu bez problemu poradzą sobie z tymi utrudnieniami. Ozonowanie sprawdzi się świetnie również po malowaniu, czy też pożarze lub zalaniu

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.