Ozonowanie jest w 100% ekologiczną i niezwykle skuteczną metodą oczyszczania zamkniętych przestrzeni oraz przedmiotów codziennego użytku. Metoda ta wykorzystuje ozon - gaz powstający naturalnie w powietrzu podczas burzy. Pozwala na pozbycie się wszelkich wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i alergenów oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy, między innymi dymu tytoniowego czy benzyny. Będzie idealnym rozwiązaniem na usunięcie zapachu rozpuszczalników i klei z płyt meblowych po remoncie. Ozonowanie nie wymaga też użycia żadnych dodatkowych środków czyszczących, wpisując się w ideę ‘zero waste’. Pozwala dotrzeć nawet do bardzo ciężko dostępnych miejsc, co jest niemożliwe przy tradycyjnych metodach oczyszczania. Klienci często wybierają ozonowanie ze względu na bezpieczny i naturalny charakter tej metody dezynfekcji.

Ozonowanie biur - Wilanów

Usługi firm sprzątających takie jak odkurzanie, mycie i oczyszczanie powierzchni w pomieszczeniach, nawet wykonywane w najwyższym standardzie, pozwalają na usunięcie jedynie tych zanieczyszczeń które widoczne są gołym okiem. Tymczasem w  miejscach, gdzie rotacja osób jest duża, problemem jest stale rosnąca ilość drobnoustrojów oraz alergenów. Również w klimatyzatorach namnażają się szkodliwe grzyby i bakterie. Idealnym sposobem na dokładną dezynfekcje przestrzeni biurowych będzie ozonowanie. Ozon to gaz, który od milionów lat odpowiedzialny jest za naturalne oczyszczanie się ziemi. Nie jest on w żadnym stopniu szkodliwy dla papierów czy dokumentów. Wnika także do przewodów wentylacyjnych, oczyszcza powierzchnie i eliminuje przykre zapachy. Ta metoda oczyszczania będzie świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zdezynfekować biuro pod kątem obecności wirusów. Powinny ją szczególnie rozważyć osoby chcące otworzyć ponownie biuro po kwarantannie.

Ozonowanie budynków publicznych - Wilanów

Przebywanie w licznie występujących na Wilanowie miejscach użyteczności publicznej takich jak siłownie, banki, hotele czy urzędy niesie za sobą większe zagrożenie kontaktu z niebezpiecznymi wirusami i bakteriami ze względu na codzienne przemieszczanie się w tych miejscach dużej ilości ludzi. W miejscach publicznych warto zadbać o zwiększoną uwagę w zakresie utrzymania czystości. Szczególnie istotne jest to w przychodniach i placówkach opieki zdrowotnej, gdzie sterylność pomieszczeń i przedmiotów jest kluczowa dla bezpieczeństwa pacjentów.

Ozonowanie pojazdów - Wilanów

Ozonowanie samochodów to jedna z naszych najczęściej wybieranych u nas. Ozon pozwoli w końcu uwolnić się od “wtopionych” w tapicerkę zapachów oraz oczyści i zdezynfekuje zakamarki auta, których nie sposób dosięgnąć w procesie tradycyjnego oczyszczania, w tym klimatyzację. Dzięki ozonowaniu, transport farb, rozpuszczalników czy nawet zwierząt nie będzie musiał odbierać przyjemności z jazdy autem przez zapachy utrzymujące się w nim przez długi czas. Czysty samochód to szereg korzyści zdrowotnych oraz gwarancja większego komfortu podczas jazdy dla całej rodziny. Grupą osób, która szczególnie powinna pomyśleć o ozonowaniu są taksówkarze, którym zależy na utrzymaniu bezpieczeństwa w pojazdach oraz najwyższego standardu oferowanych przez siebie usług.

Ozonowanie warsztatów i hal produkcyjnych - Wilanów

Dzięki zdolnościom ozonu do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, nasze usługi kierujemy również do właścicieli warsztatów samochodowych oraz hal produkcyjnych. Używane takich miejscach smary czy rozpuszczalniki wydzielają bardzo nieprzyjemne zapachy, prowadzące do podrażnień oczu oraz dróg oddechowych. Aktywne cząsteczki ozonu bez problemu poradzą sobie z tymi utrudnieniami. Ozonowanie sprawdzi się świetnie również po malowaniu, czy też pożarze lub zalaniu.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.