Ozonowanie Wola

Ozonowanie to skuteczny sposób na pozbycie się z zamkniętych przestrzeni i przedmiotów codziennego użytku wszelkich wirusów, bakterii, grzybów, pleśni oraz alergenów. Pozwala także na zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, takich jak spalenizna czy dym tytoniowy. Bez problemu dociera nawet w, wydawałoby się, niedostępne miejsca, bez użycia tradycyjnych środków czyszczących. Klienci chętnie wybierają tę metodę dezynfekcji zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach czy pojazdach ze względu na jej ekologiczny i bezpieczny charakter.

Ozonowanie  biur na Woli

Nawet najlepsza firma sprzątająca nie jest w stanie posprzątać pod każdym biurkiem i w każdym narożniku biurowego „mordoru” wyrastającego wokół ronda Daszyńskiego. Tradycyjne metody porządkowania, takie jak odkurzanie czy mycie podłóg pozwalają jedynie powierzchownie zaprowadzić ład w przestrzeni biurowej. W miejscach takich jak wszelkie recepcje czy kuchnie dla pracowników, gdzie występuje duża rotacja osób lub są odwiedzane przez osoby z zewnątrz, konieczna jest regularna dezynfekcja w celu wyeliminowania alergenów i drobnoustrojów. Innym miejscem, gdzie często rozwijają się bakterie i grzyby, są trudne w dokładnym czyszczeniu klimatyzatory. Odpowiedzią na powyższe problemy jest ozonowanie. Ozon – naturalny gaz, powstający na przykład w trakcie burzy (odpowiedzialny za charakterystyczny zapach powietrza), bez problemu wnika we wszystkie niedostępne przestrzenie, dokładnie je oczyszcza i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie budynków publicznych na Woli

Miejsca takie jak urzędy czy banki zawsze stwarzają większe zagrożenie kontaktem z niebezpiecznymi wisusami czy bakteriami z powodu wzmożonego ruchu w tych miejscach, dlatego wymagają one zwiększonej uwagi w zakresie utrzymania czystości. Szczególnie ważne jest to w placówkach opieki zdrowotnej, gdzie sterylność pomieszczeń i przedmiotów jest kluczowe dla bezpieczeństwa pacjentów.
Ozon, dzięki swojej charakterystyce, świetnie nadaje się do odkażania obiektów użyteczności publicznej. Jest bezpieczny, dociera wszędzie i wykazuje niezwykłą skuteczność w walce z drobnoustrojami.

Ozonowanie pojazdów na Woli

Ozonowanie samochodów – zapewne najbardziej popularna metoda wykorzystania ozonu. Gaz ten świetnie radzi sobie z oczyszczaniem zakamarków klimatyzacji czy usuwaniem nieprzyjemnych zapachów „wtopionych” w tapicerkę. Dzięki ozonowaniu, transport farb, rozpuszczalników czy nawet zwierząt nie musi już łączyć się z zanikiem przyjemności z co najmniej kilku następnych przejazdów autem przez przykre zapachy. Czysty samochód to w końcu więcej przyjemności z podróży zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów.
O ozonowaniu z pewnością powinni pomyśleć zwłaszcza właściciele taksówek w celu zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższego standardu swoich usług.

Ozonowanie warsztatów i hal produkcyjnych - Wola

Dzięki temu, że ozon neutralizuje nieprzyjemne zapachy, sprawdzi się on także w halach produkcyjnych czy warsztatach samochodowych – tam, gdzie często spotyka się substancje o intensywnych zapachach, jak smary czy rozpuszczalniki. Niektóre z nich, zawieszone w powietrzu mogą także powodować podrażnienia oczu czy dróg oddechowych – z tym problemem również bez problemu poradzą sobie aktywne cząsteczki ozonu.

Potrzebujesz konsultacji lub wyceny?

Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

Ozonowanie w 4 krokach

1

Napisz do nas lub zadzwoń.
Podaj wielkość obiektu i określ przyczynę problemu. Szybko podamy Ci wycenę usługi.

2

Na kiedy chcesz umówić ozonowanie?
Wykonamy usługę w tym ustalonym terminie.

3

Zadbaj o to, by w pomieszczeniu nie było ludzi, zwierząt, roślin, dzieł sztuki, a my zajmiemy się resztą.

4

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od wirusów, bakterii, alergenów i zapachów.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Nasza firma rodzinna istnieje od 1983 r. Mamy ponad 37 lat doświadczenia w dezynfekcji
JEDNOSTKA CERTYFIKOWANA
Jesteśmy jednostką certyfikowaną do wykonywania zabiegów ozonowania w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i zakładach opieki zdrowotnej.
SPRZĘT

Używamy generatorów przemysłowych aby osiągnąć jak najwyższe stężenie ozonu, co daje większą skuteczność odkażania. Dobra jakość sprzętu, to większe bezpieczeństwo.

POMIARY STĘŻENIA OZONU

Po każdym zabiegu wystawiamy Protokół Pomiarowy Stężenia Ozonu na postawie pomiarów wykonanych wysokiej klasy miernikiem ozonu.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Wystawiamy Certyfikat Bezpieczeństwa po każdym wykonanym zabiegu. Służy on do pokazania swoim klientom i pracownikom, że obiekt jest zdezynfekowany.

MARKETING

Wykonujemy dokumentację zdjęciową i filmową z naszych zabiegów, którą Państwu przesyłamy. Są to materiały marketingowe do umieszczenia na swoich fanpage’ach.

24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach, jakie odpowiadają naszym klientom. Wiemy, że Państwa biznesy często wymagają niestandardowego podejścia.